APARTAMENT STONE

Wnętrze dedykowane jest dwóm osobom,  urządzone z  zachowaniem oryginalnego poniemieckiego sufitu, bo kochamy drewno i naturalne surowce. Urządzone w odcieniach szarości z kamienną łazienką ze starym tynkiem, lekko przełamane czernią. Apartament składa się z  pokoju z dużym łóżkiem małżeńskim,  połączonym z małym aneksem kuchennym, z okna widok na góry. W długim korytarzu starej podbudówki schowana jest  nietypowa łazienka z prysznicem, gdzie podczas ciepłych, letnich dni  stopy chłodzi zimna posadzka, a otwierając okno można brać prysznic  słuchając śpiewu ptaków.

Powierzchnia całkowita apartamentu:

Pokój: łóżko o wymiarach 160×200, stolik nocny, telewizor lampka nocna, stół z dwoma krzesłami, duże okno z widokiem na obryw skalny, szafa, która pomieści ciuchy i walizki.

Aneks kuchenny: składa się ze zlewu, czajnika bezprzewodowego, lodówki z zamrażarką. W szufladach: talerze, kubki, szklanki, kieliszki,  drobne akcesoria kuchenne, śmietnik. Zmywarki nie mamy, ale gąbki z płynem i ściereczki zapewniamy.

Przedpokój: z hakami na kurtki robionymi przez właściciela oraz przesuwnymi drzwiami do łazienki.

Łazienka: duża kabina prysznicowa, toaleta, umywalka łazienkowa, mydło do rąk, ręczniki, lustro.

Do dyspozycji gości na terenie obiektu znajduje się: bezpłatny parking, ogólnodostępna wiata z meblami ogrodowymi, grill, leżaki, internet WI-FI.