ZASADY REZERWACJI

DLA KOGO?

Minimalny wiek gości: 7 lat (nie mamy łóżeczek dla dzieci ani miejsca żeby je dostawić  i zapewnić im pełny komfort oraz bezpieczeństwo)

Nie akceptujemy zwierząt,  chociaż mamy do nich słabość. Chcemy abyś spędził czas bez konieczności opieki nad rozbrykanym pupilem.

Maksymalna liczba gości w apartamencie WOOD – 4 osoby , STONE- 2 osoby.

FORMALNOŚCI

Pobieramy przedpłatę w wysokości 30%, nie zwracamy przedpłaty, dajemy możliwość zmiany terminu i przeniesienia rezerwacji w przypadku odwołania przyjazdu na minimum 3 doby. Pozostała kwota płatna na 7 dni przed przyjazdem lub w dniu przyjazdu.

Minimalny okres pobytu to 2 dni.

W myśl przykazania: dzień święty świecić we wszystkie długie weekendy i święta  obowiązują specjalne zasady wynajmu.

ZASADY POBYTU

Godziny przyjazdu od 16:00-22:00

Wyjazd od godziny 7:00- 11:00

Trzymamy się ustalonych godzin zameldowania/wymeldowania. Nietypowe godziny przyjazdu możliwe po ustaleniu z właścicielem.

Obowiązkowa jest segregacja śmieci.

Bardzo prosimy o niezakłócanie  ciszy naszych sąsiadów oraz innych gości apartamentów głośną muzyką lub donośnymi krzykami po godzinie 22:00. Przypadki łamania ciszy nocnej będą karane w myśl regulaminu.

Prosimy was abyście dbali o przygotowaną dla was przestrzeń, w przypadku większych szkód będziemy musieli obciążyć was odpowiedzialnością finansową.

Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny  niestrzeżony parking na trawie, prosimy o parkowanie z głową, tak by kolejni lokatorzy też mieli swoje miejsce. Szanujemy zieleń dlatego prosimy  daj naszym tujom trochę oddechu i zachowaj odstęp  krawędzi maski samochodu od  krawędzi gałązek.

Istnieje bezwzględny zakaz palenia papierosów w apartamentach i wewnątrz budynku. W razie złamania zakazu pobierana jest opłata w wysokości 500,00 zł. W przypadku palenia papierosów w ogrodzie prosimy o  uprzątnięcie petów i wyrzucenie zagaszonych do śmietnika – szanujmy się nawzajem.

Na terenie obiektu istnieje możliwość rozpalenia grilla ale pamiętajmy, że porządek musi być! W związku z tym obowiązuje bezwzględny nakaz uprzątnięcia po sobie wspólnej dla wszystkich gości przestrzeni oraz samego grilla. Prosimy o dopilnowanie czy po skończonej uczcie, grill został bezpiecznie ugaszony.

Obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia i zrywania owoców i warzyw z ogródka warzywnego gospodarza znajdującego się na terenie ogrodu. Na warzywach i owocach może  znajdować się oprysk i inne niebezpieczne chemikalia.

Droga prowadząca na ogród  pod wiatę jest automatycznie oświetlana w godzinach 16:00-23:00. Po tej godzinie przemieszczacie się po  ogrodzie po ciemku na własną odpowiedzialność. Uważajcie na krawężniki i trawnikowe wyboje 😉

Dbamy o naturę dlatego możliwe, że w naszym ogrodzie spotkasz koty sąsiadów, jeże, ptaki – prosimy nie krzywdź ich i nie dokarmiaj !

Prosimy aby na koniec pobytu sprawdzić wszystkie kąty czy nic nie zostało oraz pozostawienie brudnych ręczników w łazience i zamknięcie wszystkich okien.

Dokonując rezerwacji i przyjeżdżając wyrażasz zgodę  i w pełni akceptujesz  wszystkie zawarte powyżej warunki oraz regulamin obiektu.